Nieprzyjemny zapach z okolic intymnych i swędzenie cewki moczowej

Witam, od ponad 2 tygodni towarzyszy mi nieprzyjemny zapach z okolic intymnych i sporadyczne swedzenie cewki. Zapach jest na tyle intensywny że czuć go przez ubranie tuż po kąpieli. Byłem z tym problemem u dermatologa jednak stwierdził, że nic nie widzi a lekkie zaczerwienienie to zapelenie ustępujące. Lekarz był w podeszłym wieku a cała wizyta trwała dosłownie 5 min. Na moją prośbę o jakiś lek przepisał mi pimafucort. Co dalej robić z tym problemem?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.