Pieczenie i swędzenie okolic intymnych po stosunku z prezerwatywą

Witam. 4 dni temu uprawiałam seks z moim chłopakiem. Jak zwykle, uzywalismy prezerwatyw( dodam, ze nigdy nic sie nie działo). W pewnym momencie poczułam pieczenie, ktore utrzymało sie jeszcze chwile po stosunku. Od tego czasu, około 2-3x w ciagu dnia odczuwam swędzenie w okolicach intymnych, przy dotyku lub otarciu chusteczka po oddaniu moczu czuje lekkie pieczenie. Chciałabym uniknąć wizyty u ginekologa, chyba ze byłoby to konieczne.

Dzien dobry. Niewarto zwlekac z wizyta u ginekologa. Otrzyma Pani odpowiednie leczenie i problem powinien szybko ustapic. Czesto takie objawy spowodowane sa podraznieniem sluzowki pochwy i/lub nadmierna iloscia bakterii i grzybow, ktore normalnie tam przebywaja, ale w pewnych okolicznosciach znacznie zwieksza sie ich ilosc.