Pieczenie okolic intymnych i bolesność podczas stosunku

Od kilku miesiecy mam pieczenie w okolicach intymnych bylam u jednego lekarza przepisal mi globulki i tabletki dla mnie i part.pomoglo na chwile zaraz po tym zaszlam w ciaze.Bole pogorszyly sie pieklo co raz bardziej i w dzien i podczas stosunku. Poszlam drugiego lekarza przepisal mi znow to samo tylko ze z innej firmy. Pieczenie ustalo,w dzien juz nie mam problemow lecz zostal ogromny bol podczas stosunkow i z oddawaniem moczu zaraz po stosunku ipo paru minutach jest wszystko ok.co to moze byc?

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym wykonać badanie ogólne moczu i ponownie skonsultować się z ginekologiem.
Pozdrawiam