Pieczenie i swędzenie w okolicy pochwy i sromu oraz leczenie owsicy

Witam. Mam 19 lat i problem intymny. Od 2-3 dni czuję pieczenie i swędzenie w okolicy pochwy i sromu, wydziela się biały śluz o konsystencji "twarożka", więc podejrzewam że to drożdżyca pochwy ;/ Od tego czasu biorę lacibios femina i lactovaginal dopochwowo, mam także maść klotrimazolum (ale nie używam, bo chyba nie powinno sie razem z powyższymi lekami). Dzisiaj dostałam okres, czy powinnam dalej przyjmować te leki czy przerwać? Czy to, że leczę się z owsicy może mieć wpływ na mój stan pochwy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.