Pieczenie i swędzenie sromu

Ostatnią miesiączkę miałam 4.05.2014 r. W tamtym okresie współżyłam wtedy z partnerem. Właśnie po tym okresie zaczęłam miewać pieczenie i swędzenie sromu. Dziwne krostki na wargach sromowych, które właśnie swędzą. Teraz mam bardzo gęste i białe upławy. Nie sądzę, aby była to grzybica pochwy bo już kiedyś ją przechodziłam i była zupełnie inna. Na dzień dzisiejszy już nic mnie nie piecze, dalej mam krostki i dalej swędzi i te upławy. Co to może być?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Objawy sugerują infekcję pochwy (prawdopodobnie bakteryjną), wskazany jest w tej sytuacji kontakt z ginekologiem.