Pieczenie i upławy oraz bóle w okolicy lędźwiowej

Witam,od kilku dni mam problem ginekologiczny tego typu że mam upławy odczuwam pieczenie i rwanie w kroczu a także bóle w okolicy lędźwiowy krzyżowej promieniujące w pośladek dodam iaz co jakiś czas mimo zastosowanego leczenia zapadam na infekcje grzybicze czy może to być jej Nawrot?i dlaczego to się tak nawraca mimo iż człowiek dba o siebie i się leczy,bardzo proszę o odpowiedź z góry bardzo dziękuję!

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli występuje infekcja to konieczne jest leczenie zarówno Pani jak i partnera seksualnego. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.