Pieczenie języka i dziąseł po seksie oralnym

Witam Miałem miesiąc temu jednorazowy seks oralny z mężczyzną, polknełem jego spermę, po 2 dniach odczuwałem nudności, które w mniejszym lub większym stopniu trwają do dnia dzisiejszego. Ponadto mam rozpoznaną paradontozę, od ok. 2 tygodni czuję jakby pieczenie języka i pieczenie dziąseł. Czy to może byc objaw jakiejś choroby wenerycznej.Bardzo mnie to niepokoi, proszę o pomoc

Piotr Pilarski

Tak, mogą to być objawy choroby wenerycznej. Sugeruję kontakt z lekarzem rodzinnym.

Pozdrawiam.