Pieczenie po stosunku

Witam. Uprawiam seks z moim chłopakiem, bez gumki ale biore tabletki. Zawsze po stosunku odczuwam pieczenie i nawet czasami nie moge zrobić siku, bo strasznie mnie boli i piecze.. Czym może byc to spowodowane ?

Opisane objawy mogą świadczyć o infekcji pochwy i pęcherz moczowego. Proponuję wizytę u ginekologa w celu wykluczenie lub leczenia stanu zapalnego oraz wykonanie badania ogólnego moczu.