Pieczenie pochwy po umyciu

Witam , po stosowaniu leków dopochwowych pojawiło sie pieczenie pochwy typowo po umyciu . Po jakimś czasie znika. Szczególnie nasiliło sie po zakończeniu leczenia macmiror 500. Brak upławow , swedzenia jedynie po myciu pieczenie i zaczerwienienie .

Aleksander Ropielewski

Wynika to z podrażnienia i wysuszenia śluzówki po leczeniu zakażenia. POmocne moga być preparaty nawilżające z kwasem hialuronowym.

Lek. Tomasz Budlewski

wygląda na podrażnienia. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.