Zapytaj lekarza

7 3 7 , 0 2 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pieczenie podczas oddawania moczu, świąd oraz kłucie w ujściu cewki moczowej

Pieczenie podczas oddawania moczu, świąd oraz kłucie w ujściu cewki moczowej, zmiany skórne penisa. Podejrzewam zapalenie cewki moczowej, ale zastanawia mnie czy zmiany skórne to zupełnie inny problem, czy jest to powiązane. Proszę o wstępną diagnozę, jeśli jest ona możliwa na podstawie przesłanego zdjęcia: [ http://www.iv.pl/images/17199936535476247662.jpg ]. Domyślam się, że bez wizyty u urologa się nie obejdzie, a jeśli się mylę to proszę o wyprowadzenie mnie z błędu. Z góry dziękuję. :)
MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Renata GrzechociĹska
78 poziom zaufania

Wskazana jest wizyta u urologa opisane objawy świadczą o infekcji dróg moczowych. Do zmian na skórze trudno się odnieść powinno się je zobaczyć. Mogą być one przyczyną tej infekcji.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy