Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 3 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pieczenie cewki moczowej podczas oddawania moczu

Dzień dobry Panie doktorze Mój problem polega na pieczeniu cewki moczowej w trakcie oddawania moczu a także bez. Często cewka piecze mnie przez kilka godzin, czasami są przerwy. Zmusza mnie to do częstego oddawania moczu, po czym następuje chwilowa ulga. Lekarze urolodzy przeprowadzili podstawowe badania urologiczne (USG PSA analiza moczu) i wszystko jest w normie. Sugerują ucisk nerwów od kręgosłupa?. Proszę o opinie Z poważaniem Cezary W.
MĘŻCZYZNA, 55 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

A czy ma Pan jakieś zmiany w zakresie odcinka lędźwiowe-krzyżowego kręgosłupa? Czy miał Pan wykonane TK czy NMR tego odcinak kręgosłupa? Przy dużych zmianach tego odcinka kręgosłupa z uciskiem na korzenie nerwowe takie dolegliwości mogą występować jak właśnie sugerują urolodzy. Proszę jeszcze w tej sprawie skonsultować się z neurologiem.

Specjalista chirurgii ogólnej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy