Pieczenie podczas oddawania moczu w 22-tygodniu ciąży

Dzień dobry, Mam problem ponieważ jestem w 22 tyg ciąży ale nie o to chodzi. Chciałabym zadać pytanie odnośnie oddawania moczu. Gdy biore kąpiel i używam płynu do kąpieli okazuje się że przy oddawaniu moczu strasznie mnie piecze. Tak samo jest podczas stosunku,pod koniec okazuje się że też jest to samo,również mnie piecze przy oddawaniu moczu. Tak jest przez jeden dzien,następnego dnia przechodzi .Czy to możliwe że to przez ciąże? Czy poprostu powinnam o tym powiedzieć ginekolog?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, może to być oznaka zakażenia dróg moczowych i zalecam wizytę u ginekologa lub lekarza rodzinnego celem wdrożenia leczenia. Pozdrawiam