Pieczenie w obrębie piersi a skolioza

bardzo piecze mnie lewa piers bol trw juz trzy dni co pare minut pare razy dziennie czasem jest tak silny ze nie daje rady,czuje ciezkosc az w podbrzuszu bol lewej reki barku i kregoslupa!dziwne uczucie w klatce piersiowej tez jakby palenia...,mam przepuk.rozw.przelykowego i lecze sie na zapalenie zoladka i 12stnicy od marca,mam tez lewostronna skolioze kregosl.piersiowego i od tych boli juz popadam chyba w jakas depresje,prosze mi pomoc..co moze byc przyczyna?tutaj szukam chociazpodpowiedzi

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.