Pieczenie w pochwie po miesiączce

Przepraszam mam taki problem od kliku dni mam pieczenie w pochwie i nie wiem co mam robić . Czy mogłaby by Pani mi coś doradzić? Już smaruje to kremami i mocze a nic mi nie pomaga . To wszystko zaczęło mi sie po skończonej miesiączce. I jak po tym współżyliśmy z Partnerem bez zabezpieczenia . Czekam na Pani odpowiedz i radę :( . Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

najprawdopodobniej doszło do zakażenia. Sugeruje wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.