Piekący ból jednej piersi
Mam 39 lat,od kilku m-cy dokucza mi ból jednej piersi,wcześniej był to ból w dwóch miejscach,tępy czasem jakby szczypiący czy piekący,(bóle te były jakby głębiej w piersi),czas trwania nawet 2 m-ce, ostatnio ból pojawia się blisko sutka, jakby powierzchownie,blisko środka piesi,dziś obudził mnie w nocy taki kujący, silnie szczypiący ból.dodam,że ta pierś jest dużo większa od drugiej(taka uroda?), usg styczeń i czerwiec wynik dobry,węzły ok.Okres regularny.ból pojawił się po dłuższej przerwie

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisane dolegliwości zdecydowanie wymagają dokładniejszej diagnostyki. Jeśli jednak USG jest prawidłowe, może warto pomyśleć o badaniach hormonalnych.