Piekący ból w okolicach łopatki

Piecze mnie kolo lopatki to boli strasznie pomocy

Ból w okolicy międzyłopatkowej jest najczęściej wynikiem nieprawidłowego działania kregosłupa szyjno-piersiowego , jezeli jest on punktowy ostry, piekący moze to być wynik tzw. ciągłego typu skręcenia powięzi ( wg FDM) , albo zaryglowania w stawach tej okolicy, najłatwiej możesz spróbować sobie zmniejszyć ból przez manipulację "uciskową", tzn. utrzymaj prostopadły ucisk w miejscu największego bólu (najczęściej na okostnej żebra) i utrzymaj przez ok. 1 min , bedzie wtedy bolało ale po chwili jak oderwiesz palec powinno mniej bolec, jeżeli uda Ci sie uda poprawnie to zrobic, na pewno nie powinieneś tego nie nagrzewac!!!!!
jezeli nie odpuści musisz udac sie do fizjoterapeuty, który pracuje technikami manualnymi na pewno Ci pomoże