Pielęgnacja cery tłustej i przetłuszczających się włosów

witam, mam tłusta skóre na buzi strasznie sie swiece, tak samo mocno przetłuszczaja mi sie wlosy, musze je codziennie myc, jakie preparaty stosowac na buzie i wlosy aby temu zapobiegac? jakie kremy, suplementy czy zabiegi?

Witam. Jeśli chodzi o buzię to należy dbać o jej regularne oczyszczania specjalnymi preparatami dla tego typu cery. Polecam również kremy o działaniu normalizującym, dobre efekty dają np. kremy z łagodnymi kwasami. Najlepiej wybierać dostępne w aptekach dermokosmetyki.