Pielęgnacja włosów i ich przedłużenie

Witam , Zawsze miałam ładne i zdrowe włosy.Później źle się czułam z krótkimi i poniszczyłam je przez lakiery do włosów i moce tapirowanie.Od 10 lat nosze doczepiane włosy metodą plecionego warkoczyka pod włosami nic nie widać ,a efekt jest super! Tylko to drogie i włosy się nie poprawiają przy odrastaniu.Zastanawiam się czy nie lepiej przejść na clip on i wtedy tylko dopinać na wyjście z domu.Czy mogę uzyskać takie fajne włosy jak miałam kiedyś? od 10 lat są rzadkie ,słabe i wolno rosną .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.