Pielęgnacja rzadkich włosów

Witam mam 21 lat i mam straszny problem z zapuszczeniem włosów,z dołu głowy mam o wiele krótsze włosy od tych co mam na górze i przez to włosy wyglądają na rzadkie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu poprawienia stanu włosów warto zastosować jeden z suplementów diety dostępnych w aptece bez recepty. Warto również udać się do dobrego salonu fryzjerskiego, gdzie zostaną udzielone wskazówki jak poprawnie dbać o włosy.