Jak zdjąć kolor włosów?

jak pozbyć się niechcianego koloru włosów. niedawno farbowałam włosy i jestem bardzo niezadowolona. mój naturalny kolor włosów to ciemny blond chciałabym do niego wrócić. po wizycie i fryzjera moje włosy są jasno żółte! do tego mam czarne odrosty ! jak się tego poznyc i wrócić do naturalnego koloru włosów ? dekoloeyzacja? czy toner ? ile takie coś będzie kosztować pozdrawiam

Dzień dobry, szanowna Pani zapewne warto udać się do doświadczonego kolorysty. Na cenę składają się różne czynniki. W związku z tym warto osobiście udać się do salonu fryzjerskiego i skonsultować stan włosów z kolorystą.
Pozdrawiam serdecznie