Farbowanie włosów a ich pielęgnacja

Dlaczego niektóre dziewczyny po kilku latach farbowania włosów wracają do naturalnego koloru i jest on taki jak wcześniej a innym po jednym farbowaniu naturalny kolor włosów się zmienia i jest szaro-siwy jakby pozbawiony pigmentu??? Mi się tak stało po jednym farbowaniu odrosły mi włosy ale szaro-siwe a przed farbowaniem były ciemno brązowe możliwe że farba w sposób nieodwracalny zniszczyła pigment włosa??? Można to jakoś odwrócić???

Witam. Niestety to, czy farba zmieni nieodwracalnie kolor naszych włosów zależy od indywidualnej predyspozycji organizmu. Można spróbować przywrócić naturalny kolor włosów przez dostępne w salonach fryzjerskich zabiegi depigmentacyjne.