Farbowanie włosów tydzień po poprzednim

Witam. W piatek 08.01 malowalam włosy na rudy, niestety u nasady włosów(po odrostach) wyszedł mi kolor bardzo dużo jasniejszy niż reszta włosów, co wyglada wrecz paskudnie. Była to farba Olia bez amoniaku. Teraz chcialabym pomalowac je na brąz i to w tą sobote, czyli tydzień po tamtym malowaniu. Chcę je pomalowac ze wzgledu na studniówkę. Proszę o rade, czy jest to dobry pomysł i jak mogłabym to zrobić?

Fryzjer po obejrzeniu stanu włosów doradzi czy już można nałożyć kolejną farbę, czy lepiej będzie odczekać.Przez monitor nie widzimy co ma Pani teraz za kolor