Pieprzyk na łopatce, który w ciągu kilku lat urósł

Witam, mam na lopatce pieprzyk, ktory w ciagu kilku lat urosl i powoduje lekkie bole, gdyz znajduje sie w miejscu, gdzie pociera o niego ramiaczko od biustonosza.Mysle, ze poniewaz jest on drazniony, zaczal sie zmieniac i dawac o sobie znac. Czy moze to byc cos powaznego? pokazywalam lekarzowi i powiedzial ze to nic takiego, ale sama zastanawiam sie czy nie lepiej go moze usunac ze wzgledu, ze znajduje sie w takim a nie innym miejscu. Prosze o rade.

NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Bez zbadania Pani nic nie jestem w stanie powiedzieć!!! Jeśli zmiana jest notorycznie drażniona - to proponowałbym jednak wyciąć ją z marginesem 1 mm , pozdrawiam , zż