Pieszczoty a ciąża. Istnieje takie prawdopodobieństwo?

Witam,
wiem, że jest to mało prawdopodobne, ale mam pytanie. Pieściłam się wczoraj z moim chłopakiem. Wkładał mi także palce do pochwy. On był ubrany (bielizna i dżinsy) i miał wytrysk. Zarówno po wytrysku jak i parę chwil przed nie dotykał swojego penisa. Ale czy jeśli dotknął go przez spodnie po wytrysku, a potem włożył mi palce do pochwy, to jest możliwość że przeniósł jakąś część spermy do środka i mogła przetrwać w środku?

To był mój 8. dzień cyklu i miałam dużo śluzu.

ponad rok temu

Witaj,
Z opisu przedstawionej przez Ciebie sytuacji wynika, że prawdopodobieństwo zapłodnienia jest znikome. Odzież stanowi barierę przed przedostaniem się nasienia, jednak nie tak skuteczną jak prezerwatywa.
Należy również kontrolować mimowolne przenoszenie nasienia do dróg rodnych, chociażby w następstwie takiej, jak opisana stymulacji partnera.
Pozdrawiam