Pilomatrixoma benibnum excisio non complete w wyniku badania histopatologicznego

Mój mąż miał usunięty guzek na głowie wynik badania histopatologicznego brzmi Pilomatrixoma benibnum excisio non complete Mam pytanie co to znaczy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Tłumaczenie rozpoznania brzmi:
Nabłoniak wapniejący. Wycięcie niecałkowite.
Jest to zmiana łagodna. Nie została jednak w całości usunięta. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.