Piski w głowie i zatykanie uszu

Wtam.Prosze mi cos doradzic bo sama juz nie wiem co robic. Od roku mam dziwne piski w glowie wydaje mi sie,ze sa bardziej z lewej strony.Piski sa nieustanne jakby cykanie swierszczy badz jakby rzucic miliony malych igiełek na podloge,lub pisk hamujacego pociagu. Dzwiek jest wysoki,slysze go nawet jak ogladam tv.Dodam ze bez przyczyny chwilowo zapychaja mi sie uszy,a gdy za glosno mowie to w lewym uchu az trzeszczy.Bylam na wizycie u neurologa,laryngologa i wszystko dobrze.Cisnienie morfologia ok

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich wykonanych badań i diagnostyki będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.