Nieustanne piski w uszach oraz zatykanie ich

Witam.Od roku 8 miesiecy mam nieustanne piski w glowie,uszach?Czasem sa nagle epizody z zatykaniem jednego lub obu uszu tak jakby cos z cisnieniem.Pisk wysokotonowy jest nie do wytrzymania w ciszy. Bylam juz u neurologa i laryngologa,ale niby wszystko czysto.Badanie audiologiczne dobre.Obecnie jestem w ciazy za 2 mce rodze. Mam przeczucie,ze cos jest nie tak..tyle czasu poszczy bezustannie. Nerwiak,kłebczak..boje sie ..prosze o porade.

Nerwiak i inne zmiany rozrostowe rozpoznaje się w oparciu o badanie neuroobrazowe, w tym wypadku MRI, w zależności od potrzeby wykonuje się też inne badania np. potencjały słuchowe.