Piszczenie w uchu i problem z równowagą po treningu siłowym

witam !!! dzisiaj po treningu siłowym zaczęło mi piszczeć w lewym uchu teraz (to jest o piątej nad ranem)na lewe ucho nie słyszę prawie nic tylko pisk i mam problem z równowagą co robić? pozdrawiam Tomasz

Przesadzasz z ciężarami. Na siłowni nie trzeba szpanować tylko szukać zdrowia. Tamtych rzeczy to też za dużo bierzesz. Idź szybko do laryngologa a może to tylko woskowina?