Plama w macicy a oczekiwanie na kolejną miesiączkę

Witam, bylam dzisiaj u ginekologa .w badaniu usg lekarz wykryl u mnie plame w macicy. Moei, ze to moze byc jakas krew ktora mie splynela.(okres skonczyl mi sie w piatek) .padla tez teza ze mize to byc polip lub miesniak.lekarz kazal mi czekac do nastepnego okresu i po nim znowu przyjsc na badanie usg.prosze o pomoc , czy zasiegnac porafy u innego lekarza czy czekac miesiac na wizyte, po ktorej jesli to nie xniknie to czeka mnie wizytz na zabieg w szpitalu.dziekuje i pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. W razie wątpliwości proszę udać się na wcześniejszą wizytę kontrolną.