Kropka na USG a ryzyko ciąży
Witam, mam taki problem podejrzewam ciaze mniej wiecej 4 tydz od ostatniego okresu (26.08) wczoraj bylam u lekarza na ogolnej kontroli zrobil mi usg dopochwowe i wyszla mu jakas kropka. czy to moze byc ciąza? on tego nie stwierdzil kiedy powiedzialam o podejrzeniach i kazal mi przyjsc w styczniu..
ponad rok temu
Wyznaczanie dni płodnych

Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania
Jest jeszcze zbyt wcześnie by można było uwidocznić echo zarodka w badaniu USG.
W dniu spodziewanej miesiączki (nie wcześniej!) należy wykonać test ciążowy, aby zweryfikować czy doszło do zapłodnienia.
W przypadku wyniku pozywtynego należy zgłosić się do ginekologa na konsultację.