Pęcherzyk ciążowy w USG przez powłoki brzuszne

Dzien dobry, Ostatnia mieisacze mialam 19 grudnia. Cykle 31-32 dni. Dzis na usg przez powloki brzuszne lekarz zauwazyl pecherzyk ciazowy tylko ale uznal ze za wczesnie zeby zobaczyc zarodek i serduszo. Kazal przyjsc za 10 dni. Czy to mozliwe zeby w tygodniu ciazy usg nie pokazalo zarodka?

Aleksander Ropielewski

Dopiero w 6-7 tygodniu jesteśmy w stanie uwidocznić zarodek z bijącym sercem.