Co oznacza pęcherzyk ciążowy bez zarodka?
Witam mam pytanie ostatnia miesiaczke mialam 25.02.18 i trwala do 03.03.18 dzis 10.04.18 bylam u lekarza i stwierdzi ze jest tylko pecherzyk ciazowy bez zarodka...chce wiedziec czy to jest mozliwe w takim krodkim czasi aby nic nie bylo...skierowano mnie na usg ktore bede miec 16.04.18 robilam test ciazowy i wyszedl negatywny wiec nie wiem co mam myslec w tej sytuacji...prosze o odp...

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Pojedyncze wykonanie testu ciążowego mogło dać zafałszowany wynik. Żeby powiedzieć coś więcej trzeba zaczekać na kolejne badanie USG, wtedy ginekolog zbada ciążę i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!