Co oznacza pęcherzyk ciążowy bez zarodka?

Witam mam pytanie ostatnia miesiaczke mialam 25.02.18 i trwala do 03.03.18 dzis 10.04.18 bylam u lekarza i stwierdzi ze jest tylko pecherzyk ciazowy bez zarodka...chce wiedziec czy to jest mozliwe w takim krodkim czasi aby nic nie bylo...skierowano mnie na usg ktore bede miec 16.04.18 robilam test ciazowy i wyszedl negatywny wiec nie wiem co mam myslec w tej sytuacji...prosze o odp...

Lek. Michał Lenard

Pojedyncze wykonanie testu ciążowego mogło dać zafałszowany wynik. Żeby powiedzieć coś więcej trzeba zaczekać na kolejne badanie USG, wtedy ginekolog zbada ciążę i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!