Brak pęcherzyka ciążowego w 5 tygodniu

witam, Jestem w ciazy w 5 tyg i 4 dniu tak dzis lekarz powiedzial kiedy zrobil mi usg nie widzial pechcerzyka ciazowego bardzo sie zdenerowalam. Ost miesiaczke mialam 3.10.14r a cykl mam co ok 30-31 dni czy mozna podejrzewać ciaze pozamaciczna?? I powinnam sie obawiać?? Nastepne usg mam miec za tydzien co jesli nadal nie bedzie pecherzyka??? Bardzo prosze o pomoc co mam myslec i co robic??? Pozdrawiam

Elżbieta Rhone

Witam,
ciąża powinna być widoczna jeśli poziom beta HCG wynosi więcej niż 1000-1500 (różne normy w różnych miejscach). Jeśli nie widać pęcherzyka w macicy - wtedy jest to powód do niepokoju.