Plamienia ciemno-brązowe po transferze i wynik bHCG

Witam,proszę o odpowiedz,jestem 15 dni od transferu ,mam plamienia takie ciemno brązowe i pobolewa mnie brzuch ,boje sie że tracę mojego kwiatuszka co mam robic? biore duphaston ,luteine dopochowa,Dzisiaj robiłam hcg i jutro ma byc wynik ,robiłam w 10 dniu tez hcg ale wyszło zę beta jest poniżej 2 ,czy to strasznie żle ,czy jest jakaś szansa?Agata

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, ważne jest żeby była Pani dobrej myśli. Nie mogę Pani odpowiedzieć z cała pewnością jak wyglada obecna sytuacja bo nie mogę Pani zbadać i wykonać USG. Zalecam wizyte u lekarza prowadzącego. Pozdrawiam