Plamienia i ból podbrzusza po okresie

Witam, dostałam okres 1.11 i skończył mi się 5.11, 8.11 dostałam plamień i bólu podbrzusza. Plamienia i ból utrzymuje się do teraz. Czy jestem na coś chora? Ciąża? Robiłam test przed okresem i był negatywny.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zdarzają się plamienia pomiędzy krwawieniami miesiączkowymi i mogą nie oznaczać nic groźnego. Jednakże gdyby się powtarzały lub nasilały to proszę o konsultacje z lekarzem ginekologiem. Pozdrawiam.