Plamienie od 18-tabletki antykoncepcyjnej

witam,od 18 tabletki antykoncepcyjnej zaczęło się u mnie brązowe plamienie, czasem z krwią przypominające okres i bóle podbrzusza przez pierwsze 3dni. Trwa już 6 dzień (dziś powinnam dostać "normalne"krwawienie z odstawienia. Jaka jest przyczyna?Biorę te tabletki od ok roku, nigdy się to nie zdarzyło,jedynie w pierwszych miesiącach, ale nie tak długo. To normalne i powinno się skończyć wraz z krwawieniem z odstawienia?

Witam,
takie krwawienia się zdarzają podczas terapii antykoncepcyjnej.
Proszę przyjmować tabletki zgodnie z kolejnością, zrobić przerwę i rozpocząć kolejne opakowanie.
Gdyby krwawienie utrzymywało się przy kolejnym opakowaniu, proponuję zgłosić się do ginekologa i zmienić tabletki.

pozdrawiam