Plamienia i brak okresu oraz obolałe piersi

Ostatnia normalna miesiaczke mialam 13 maja kolejna powinnam dostac 13 czerwca. 24cserwca zaczelam plamic przez 5 dni jeden dzien przerwy I znow znow plamienie przy czym czuje lekki bol podbrzusza piersi obolale od okolo miesiaca. Mam stresujaca prace wiec smiem twierdzic ze mode to byc przyczyna moich dolegliwosci lub sa to objawy ciazy?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Należy wykonać test ciążowy i zgłosić się kontrolnie do ginekologa.