Plamienia i polip w 7. tygodniu ciąży

Dzień dobry. Cztery dni temu na wizycie, pani ginekolog potwierdziła u mnie ciążę. Tydzień 7. Zauważyła też plamienie, wykonała USG ale powiedziała, że nie zna przyczyny plamienia. Dziś zauważyłam że plamienie jest już częstsze i o różowym a nie brązowawym zabarwieniu. Nie odczuwam żadnego bólu w podbrzuszu. Dodam, że na lipcowej wizycie okazało się że mam polipa. Następna wizyta za 1,5 tygodnia. Czy powinnam się niepokoić i udać wcześniej na wizytę?

Radziłbym w takim przypadku wcześniej udać się na wizytę kontrolną do ginekologa skoro częstotliwość i rodzaj plamienia znacznie się zmieniły w chwili obecnej.