Plamienia krwi śródcykliczne i nieregularne miesiączki z powodu PCOS

Nie wiem co myśleć. Jakiś czas temu miałam pół dniowe delikatne plamienie ( tylko na papierze przy podcieraniu). Tydzień po tym(10.11) znalazłam w śluzie nitke krwi. Co mogło być tego powodem? Okres mam nie regularny z powodu PCOS. Do tej pory nie mam okresu (od 05.09) , przy czym ciągle mam uczucie wilgoci, spuchnięte podbrzusze (bez bólu) i spuchniete piersi, drażnile sutki. Częsty stosunek z mężem bez zabezpieczenia. 10.11 robiłam beta hcg i wynik był 0.38 ( przy normal 0.5 ). Co jest?

Aleksander Ropielewski

Bez możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego i zlecenia ew. badań dodatkowych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Pani dolegliwości są typowe dla zaburzeń hormonalnych przy PCOS. Sugeruję kontakt z ginekologiem.