Plamienia po miesięczce u 29-latki

Witam miałam miesiaczke 21 listopada i trwa mniej więcej 7 dni pierwsze 2 dni sa obfite a później delikatnie.od 5 grudnia zaczęły się lekkie plamienia koloru brązowego i trwaja do dziś nigdy wczesniej tak nie miałam i martwię sie :(w czasie od miesiączki miałam nerwowe dni czy to cos niepokojącego ? czy z nerwów można plamic ? POZDRAWIAM Ania

Renata GrzechociĹska

Witam.
Plamienia mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi, infekcją lub innymi patologiami. Proponuję udać się do ginekologa.
Pozdrawiam