Plamienia po współżyciu w 17 tygodniu ciąży

Witam, jestem w 17 tygodniu ciazy. Zauwazyłam ze ostatnio po wspolzyciu z mezem mam delikatne plamienie, bylam na wizycie u ginekologa i przepisal mi globulki dopochwowe przeciwgrzybiczne. Czy to moze byc cos powazniejszego niz tylko infekcja? Po zrobieniu usg lekarztwierdzil ze wszystko jest ok,ale ja sie caly czas martwie czy wszystko bedzie dobrze. pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli lekarz przepisał globulki przeciwgrzybicze to najbardziej prawdopodobną przyczyną plamienia rzeczywiście wydaje się być infekcja. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem, który prowadzi Pani ciążę.