Plamienia przed okresem a wyznaczenie dni cyklu
Mam plamienia 5 lub 6 dni przed miesiączką. Jak liczyć kolejne dni cyklu? Lekarz zalecił mi zrobienie badania hormonów, ponieważ wykrył podczas ostatniego badania USG, że nie pęka mój pęcherzyk

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego oraz wykonać badania. Na podstawie otrzymanych wyników możliwe będzie wdrożenie leczenia.