Plamienia przed okresem a wyznaczenie dni cyklu

Mam plamienia 5 lub 6 dni przed miesiączką. Jak liczyć kolejne dni cyklu? Lekarz zalecił mi zrobienie badania hormonów, ponieważ wykrył podczas ostatniego badania USG, że nie pęka mój pęcherzyk

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego oraz wykonać badania. Na podstawie otrzymanych wyników możliwe będzie wdrożenie leczenia.