Plamienia przed okresem i wynik badania progesteronu
Witam. Od dwóch lat mam plamienia przed okresem około 3-7 dni. Cytologia i usg ok za każdym razem. W tym miesiącu plamienie jednak pojawiło się półtora tygodnia przed okresem. Progesteron w 21-22 dniu cyklu 13 więc chyba za niski. czy zanim pójdę do lekarza żeby mi przepisał progesteron powinnam zbadać jego poziom jeszcze kilka razy? Czy ten jeden wynik wystarczy?

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Ten wynik i objawy wystarczą. Sugeruję wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam.