Plamienia w 17-tygodniu ciąży

Witam. Obecnie jestem w 17 tyg ciazy trzy tygodnie temu trafiłam do szpitala z plamieniem Po tygodniu zostałam wypisana, jednakże dzień później znów dostałam krwawienia. Nie chciałam jechać z powrotem do szpitala ze względu na to iż brzuch wcale mnie nie bolał(czułam ze źle mnie zdiagnozowali)prywatnie umowilam się do specjalisty łożysko przodujące lub brzeznie przodujace lekarz coś mówił o 3 mmBiorę cały czas duphaston 3 tyg krwawien Czy to normalne? Jakie sa szanse na pozytywne rozwiazanie?

Lek. Tomasz Budlewski

Łożysko przodujące to poważny problem, ale nie wyklucza szczęśliwego roziązania. Nikt Pani nie powie powie dokładnie jaka jest szansa. Prosze być w stałym kontakcie z lekarzem i w razie krwawienia sugeruje każdorazowo wizyte lub chcoiażby telefonicza konsultacje z lekarzem, kótry prowadzi ciążę.