Plamienie i krwawienia 6 dni po owulacji a szanse na ciążę

Witam. Mam 31 dniowe cykle ,wspolzylam w dni płodne bez zabezpieczenia (straramy się o dziecko ).Szesc dni po owulacji wystapilo plamienie na drugi dzień troszkę intentywniejsze krwawienie w trzecim dniu rozowe plmienie .Nadal utrzymuje się wrazliwosc piersi doszly bole prawego jajnika oraz pieczenie w pachwinach . Czy mogą to być objawy ciąży ? Dodam ze jestem już matka i w poprzedniej ciąży wszytsko przebiegalo ksiazkowo

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie mozna wykluczyć ciąży w Pani przypadku, dla pewności można wykonać test ciążowy po przynajmniej 14 dniach od stosunku. Pozdrawiam