Ryzyko ciąży po niepełnym stosunku 3 dni po owulacji

jeżeli mam 28 dniowe cykle i 14 dnia cyklu prawdopodobnie miałam owulację ponieważ bardzo bolał mnie jeden jajnik , było mi niedobrze , nie mogłam jeść itp.. i on za 3 dni wszedł na chwilę bez zabezpieczenia na głębokość ok 2 cm to czy ciąża jest możliwa ?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W przypadku stosunku powyżej 48 godzin od owulacji ciąża nie jest możliwa.