Plamienie na kilka dni przed planowaną miesiączką

Witam serdecznie, Sytuacja jest dosc dziwna ponieważ tez mam podobna sytuacje jak moja poprzedniczka mianowicie plamienie pojawia sie kilka dni ok 3 przed wlasciwa miesiaczka znaczy tak mi sie wydaje ze to właściwa bo wtedy krwawienie jest mocne. Ginekolog stwierdzil nieznaczny torbiel przy wejsciu do pochwy ale powiedzial ze moge tylko odczowac lekki dyskomfort przy stosunku. Czy to moze miec wplywa na tak dziwne plamienia czy moze byc to bobjaw choroby??Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pojawienie się lekkiego plamienia kilka dni przed miesiączką nie musi być objawem chorobowym. Nie można jednak wykluczyć patologicznego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który dokona oceny sytuacji.