Brązowe plamienia przed miesiączką i stan po usunięciu komórek przedrakowych

Witam, W maju br mialam zabieg usuwania komorek przedrakowych CIN3. Teraz tydzien przed spodziewana miesiaczka dostaje dziwnych plamien(brazowe badz jasnorozowe) do momentu miesiaczki.Nigdy wczesniej czegos takiego nie mialam i sie zastanawiam czy jest wszystko w porzadku.Cytologie kontrolna mam miec dopiero w pazdzierniku. Z gory dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.