Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 7 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Plamienie przy trzecim opakowaniu tabletek Teenia

Witam. Mam taki problem. Biore trzecie opakowanie tabletke anty teenia. Przy pierwszym opakowaniu plamiłam przez całe opakowanie, potem mi to przeszło i bylo wszystko dobrze. Jestem podczas barania 3 opakowania, zostały mi 7 tabletek do konca, ale zaczełam plamic i to tak bardzo, wygląda to jak okres. Czy coś złego się dzieje? Co robić? Krawienie z odstawienia powinnam dostać 6 grudnia.
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Diagnozowanie menopauzy

Menopauza, inaczej przekwitanie, to bardzo trudny okres w życiu kobiety. Czy wiesz, jak ją rozpoznać? O diagnozowaniu menopauzy mówi lek. Łukasz Dubielecki.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy