Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 1 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Plamienie podczas przyjmowania Teenia

witam. Przyjmuje tabletki antykoncepcyjne Teenia od sierpnia. Wszystkie biore regularnie. Dwa dni temu polknelam tabletke dwie godziny pozniej niz zwykle. Od wczoraj plamie na kolor brązowy, rozbolal mnie brzuch jak przy odstawieniu tabletek. Czy powinnam sie martwic, czy jest to dosc normalne? Czy istnieje ryzyko, ze moge byc w ciazy? Dodam, ze stosuje sie do wszystkich zaleceń przy przyjmowaniu tabletek. Plamienie jest dosc obfite. Dziękuje za odpowiedz.
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Zapłodnienie

Magdalena StusiĹska
76 poziom zaufania

Szanowna Pani, taka sytuacja może się zdarzyć sporadycznie. Jeśli by się powtarzała- proszę skonsultować się z lekarzem.

Do jej zainteresowań medycznych należy anestezjologia i intensywna terapia, radiologia, ginekologia, medycyna rodzinna, a także medycyna ratunkowa.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy